Bursa Evden Eve Nakliyat Firması

Bursa Evden Eve şirketimiz 20 yıldır Bursa Yıldırım ilçesinde uzman elemanları ile siz bursa halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Bursa’da kaliteli ve işinin hakkını verebilen firmalar nadir kalmış olduğu için firmamızın müşteri potansiyeli hayli fazladır.Bursa evden eve nakliyat firmamız bu yüzden almış olduğu elemanları ve araçları ev taşıma işine uygun bir şekilde alarak daha kaliteli hızlı ve titiz hizmetler vermektedir. Bursa’nın her ilçesinde şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız ev eşyalarınızı sigortalı ve sigortaya uygun şekilde sarılım yaparak siz müşterilerimizin ev eşyalarının zarar verilen eşyaların karşılanması açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir.

Ev taşıma sırasında ambalajlama yapılırken uzman elemanların yapılması çok önemlidir.Çünkü ev eşyası taşınmasında en önemli işlerden biri ambalajlama olduğu için en kaliteli ürünü kullanmak şarttır. Ev eşyalarının zarar görmemesi için bunlar dikkatte alınacak hususlardır. bursa evden eve nakliyat şirketleri arasında en ekonomik aranır bilakis en kaliteli ve en ekonomik aranması lazım gelen hususlardır. Bursa’nın bir çok mahalle ve sokakları dar olması sebebiyle ev eşyalarının yer tespitti yapılması gerek olduğu için eksper elemanlarımızı bu yüzden randevu alınarak müşterilerimizin ev eşyalarının alınacağı adresse göndererek yer tespitti yapılır. bursa evden eve nakliyat firmamız siz müşterilerimizin haklarını korumak için ev eşya taşıma sözleşmesi yaparak her iki tarafın işini sağlama almış oluyor.  Firmamız çalışanları mutlak siz müşterilerimizin her türlü sorun ve şikayetlerini sözlü ve yazılı dilekçe şeklide bildirebilir. Bursa ve ilçelerinde eksper hizmetimiz bulunu.

Ev eşyaları taşınırken elemanlarımız asönsörlü taşımalarda araç ister ve yüksek katlara asönsör hizmetimizle çalışmalar yapılır. Bursa’ya kentsel dönüşüm projelerinin girmesi sebebi ile hızlı ve akıcı bir şekilde evden eve taşımacılık hizmeti istenmektedir. Biz firma olarak siz müşterilerimize daima hizmetlerimiz bilgilerimiz kaliteli ve titiz çalışan elemanlarımız siz Bursa halkına hizmet vermeye devam etmeye çalışıyoruz.  Ev eşyaları taşıma olan müşterilerimizin taşıma sırsın kırılan veya zarar gören tüm ev eşyalarını firmamız güvencesinde 3 gün içerisinde bildirmeleri sırasında ev eşyaları nakit olarak ödemesi yapılır. Bursa ev diğer ev taşıma hizmetleri yapmış olduğumuz ilerde aynı şekilde bizi aramaları sırasında foto çekilerek bildirmesinde ev eşyaları nakit olarak ödemesi yapılır.

Bir cevap yazın